Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

SZCZECIN

11 stycznia ,09:00 - 17:00

O imprezie

11 stycznia w Netto Arenie, przy ul. W. Szafera 3/5/7 w Szczecinie odbyła się inauguracja dziewiątej edycji największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków, czyli ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020. W okresie styczeń-marzec 2020 odbędzie się ponad 90 imprez, w których udział weźmie około
20 000 przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL.

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR to jeden z projektów w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL. Wszystkie Aktywne Przedszkolaki są uczestnikami Drużyny Kangura, obecnej w ponad 300 miastach w Polsce. System PRZEDSZKOLIADA.PL zapewnia rozrywkę ruchową, przeciwdziała otyłości i upowszechnia wszechstronny rozwój ruchowy, a przy okazji naucza podstaw olimpijskich dyscyplin sportu: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej.

W szczecińskiej edycji ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020, udział wzięło niemal 2000 Aktywnych Przedszkolaków ze Szczecina i okolic.

Rodzice przekonali się jak przedszkolaki mogą kreatywnie spędzać czas w domu dzięki ciastolinie Play-Doh. Poszerza ona wyobraźnię dziecka, a pomysłów na tworzenie nowych form jest nieskończenie wiele.

Instruktorom PRZEDSZKOLIADA.PL w zabawie w sport z najmłodszymi towarzyszyli sportowcy klubów sportowych: Pogoń Szczecin, MKS Olimpia Szczecin, Sandra Spa Pogoń Szczecin, Chemik Police, King Szczecin, Zespół Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Police, Stalpro Błyskawica Szczecin, Panthers Wrocław.

Czerwony Kangur PRZEDSZKOLIADA.PL, niczym prawdziwy gospodarz dbał o dobre samopoczucie wszystkich uczestników imprezy. Towarzyszyli mu jego maskotko-przyjaciele: Play-Doh, Lool, Mocu oraz Gryfus.

Aktywne przedszkolaki dawały z siebie wszystko na stacji wszechstronnego rozwoju, której partnerem była firma VisolVit.

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR to nie tylko rozrywka ruchowa, ale także wielowymiarowa edukacja dla najmłodszych. Aktywne Przedszkolaki w Szczecinie sięgnęły po kredki, aby w ramach akcji „Pomaluj świat Drużyny Kangura” prowadzonej wspólnie z firmą ASTRA rysować wszystko to, co kojarzy im się z ich czerwonym przyjacielem.

Ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyły sie Gryzzale od firmy Tarczyński, partnera stacji żywieniowej.

Dzięki współpracy z firmą STORA ENSO, która zapewniła papierowe kubki, Aktywne Przedszkolaki podczas ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR poznają podstawowe zasady ekologii.

Wszystkie Aktywne Przedszkolaki otrzymały od Kangura i jego przyjaciół: dyplomy, medale i niespodzianki, które przygotowali partnerzy ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020.

Na zakończenie nie obyło się bez przybicia „piątki” z Kangurem i wspólnego zdjęcia Drużyny Kangura.

Patronat Honorowy i partnerzy cyklu

PARTNER TYTULARNY
orlen1
PATRONAT HONOROWY
Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
ANDRZEJA DUDY
prezydent_1
PARTNERZY WSPIERAJĄCY
PARTNER MEDIALNY
PARTNER LOKALNY

Szczegóły

Data:
11 stycznia
Czas:
09:00 - 17:00

Miejsce

Netto Arena
Władysława Szafera 3/5/7
Szczecin, Zachodniopomorskie 71-245 Polska
+ Google Map