Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

15.02.2020 (sobota) ZGIERZ

13 lutego ,08:00 - 17:00

O imprezie

15 lutego w Hali Widowiskowej przy ul. Wshcodniej 2 w Zgierzu odbyła się kolejna impreza w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków, czyli ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020. W okresie styczeń-marzec 2020 odbędzie się niemal 90 imprez, w których udział weźmie około 20 000 przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL.

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR to jeden z projektów w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL. Wszystkie Aktywne Przedszkolaki są uczestnikami Drużyny Kangura, obecnej w ponad 300 miastach w Polsce. System PRZEDSZKOLIADA.PL zapewnia rozrywkę ruchową, przeciwdziała otyłości i upowszechnia wszechstronny rozwój ruchowy, a przy okazji naucza podstaw olimpijskich dyscyplin sportu: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej.

W zgierskiej edycji ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020, udział wzięło ponad 250 Aktywnych Przedszkolaków ze Zgierza i okolic.

Rodzice przekonali się jak przedszkolaki mogą kreatywnie spędzać czas w domu dzięki ciastolinie Play-Doh. Poszerza ona wyobraźnię dziecka, a pomysłów na tworzenie nowych form jest nieskończenie wiele.

Instruktorom PRZEDSZKOLIADA.PL w zabawie w sport z najmłodszymi towarzyszyli sportowcy klubów sportowych: ZKS Włókniarz Zgierz, ZTA – Zgierskie Towarzystwo Atletyczne, Siatka Zgierz oraz UKS Basket Aleksandrów Łódzki.

Czerwony Kangur PRZEDSZKOLIADA.PL, niczym prawdziwy gospodarz dbał o dobre samopoczucie wszystkich uczestników imprezy. Towarzyszyli mu jego maskotko-przyjaciele: Play-Doh i Mocu.

Aktywne przedszkolaki dawały z siebie wszystko na stacji wszechstronnego rozwoju, której partnerem była firma VisolVit.

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR to nie tylko rozrywka ruchowa, ale także wielowymiarowa edukacja dla najmłodszych. Aktywne Przedszkolaki w Zgierzu sięgnęły po kredki, aby w ramach akcji „Pomaluj świat Drużyny Kangura” prowadzonej wspólnie z firmą ASTRA rysować wszystko to, co kojarzy im się z ich czerwonym przyjacielem.

Ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyły sie Gryzzale od firmy Tarczyński, partnera stacji żywieniowej.

Dzięki współpracy z firmą STORA ENSO, która zapewniła papierowe kubki, Aktywne Przedszkolaki podczas ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR poznają podstawowe zasady ekologii.

Wszystkie Aktywne Przedszkolaki otrzymały od Kangura i jego przyjaciół: dyplomy, medale i niespodzianki, które przygotowali partnerzy ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020.

Na zakończenie nie obyło się bez przybicia „piątki” z Kangurem i wspólnego zdjęcia Drużyny Kangura.

Partner Tytularny: PKN ORLEN

Patronat Honorowy: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda

Partnerzy Wspierający: Play-Doh, Stora Enso, Astra S.A, Tarczyński, Visolvit, Fitty Kid

Ogólnopolski Partner Medialny: Polskie Radio Dzieciom

Partnerzy Lokalni: Miasto ZgierzDecathlon Pasaż ŁódzkiPrimaveraAlexland – centrum edukacji i zabawyUwieczniamy, Fago-Figo Hurtownia Spożywcza

Lokalni Partnerzy Medialni: Telewizja Centrum ZgierzEZG24.net nasz lokalny serwis informacyjno ogłoszeniowy, Stowarzyszenie EZG

Lokalni Partnerzy Sportowi: ZKS Włókniarz ZgierzZTA – Zgierskie Towarzystwo AtletyczneSiatka ZgierzUKS Basket Aleksandrów Łódzki

Galeria

Patronat Honorowy i partnerzy cyklu

PARTNER TYTULARNY
orlen1
PATRONAT HONOROWY
Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
ANDRZEJA DUDY
prezydent_1
PARTNERZY WSPIERAJĄCY
PARTNER MEDIALNY

Szczegóły

Data:
13 lutego
Czas:
08:00 - 17:00